نمای تراکوتا

نمای تراکوتا چیست؟

تراکوتا پانل از جنس سفال و سرامیک پرسلان می باشد که برخلاف سرامیک های پرس شده فول بادی به دلیل دو جداره بودن آن به صورت اکسترودی تولید میگردد که مزایای زیادی به آن می افزاید. ساختار سفال تراکوتا به گونه ای می باشد که رنگ ظاهر آن با رنگ هسته آن هیچ تفاوتی ندارد . تراکوتا پانل در کشور های غربی در رده نماهای لوکس قرار گرفته است و در ایران نیز با معماری اصیل ایرانی سازگار بوده و استفاده از آن در نمای ساختمان ، در بافت معماری شهری هیچگونه تضادی ایجاد نمی نماید . نمای سرامیک تراکوتا ، با زیرسازی آلومینیومی اخصاصی خود به نمای ساختمان متصل می گردد. و نوع سیستم پیاده سازی این نما جزو نماهای تهویه شونده (Ventilated Facade) محسوب می گردد.

انواع طرح و رنگ نمای تراکوتا

با خیال آسوده ، پوسته ساختمان خود را با رنگ های بی بدیع آراسته سازید ، چرا که راکاس تمامی رنگ ها و طرح های نمای سرامیک خشک را برایتان فراهم ساخته است.

سری چاپی

سری لعابدار

سری طبیعی

سری طبیعی

مزایای نمای تراکوتا

طول عمر بالا
عایق قوی صدا جهات محیط های پر سر  صدا
همگون و سازگاری با معماری سنتی
تا 40 % صرفه جویی در مصرف انرژی
قابلیت تعمیر و تعویض آن
دارای رنگ طبیعی
طیف نامحدود در رنگ های مات ، متالیک و طرح دار
ضد حریق – نسوز A1

راه کارها و روش های اجرای نمای تراکوتا

شرکت راکاس با سابقه بیش از یک دهه در زمینه اجرای نماهای خشک و گرداوری تیم متخصص و ماشین آلات پیشرفته روز ، راهکارهای اختصاصی و متنوعی را در قالب استانداردهای جهانی برای معماران و کلیه صنعت گران ساختمان ارائه می دهد. وجه تمایز و برتری خدمات اجرای نمای تراکوتا شرکت rakas را می توان در شیوه و مراحل پیاده سازی نما برای هر یک از پروژه های آن جست. که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت. سیستم های اجرای نمای terracotta شرکت راکاس را می توان در دو نوع پرکاربرد FK و FS تقسیم کرد.

سیستم FS

سیستم FS

در اجرای نمای سرامیک به روش نمایان ، ابتدا پروفیل های آلومینیومی اختصاصی RAKAS توسط براکت به سازه ساختمان یا پروفیل آهنی متصل شده و سپس تایل های سرامیک ، به وسیله کلیپس های مخصوص به سازه آلومینیومی نما متصل می گردد.

سیستم FK

سیستم FK

در اجرای نمای تراکوتا به روش FK ، ابتدا پروفیل های عمودی آلومینیومی اختصاصی راکاس توسط براکت به سازه ساختمان یا پروفیل آهنی متصل شده و سپس پروفیل آلومینیومی افقی بر روی رانرهای عمود متصل می گردند. بعد از اجرای کامل زیرسازی آلومینیومی ، تراکوتا سری FK بر روی سازه متصل می گردد.

فارغ از سیستم های اجرایی و نوع برند مصرفی در اجرای نمای تراکوتا ، این دانش و تجربه مجری آن است که می تواند بهترین نتیجه و سود را به نفع کارفرما به ارمغان آورد. پیشنهاد می کنیم با شرکت راکاس و توانمندیهای آن بیشتر آشنا شوید.

مراحل اجرای نمای Terracotta گروه راکاس

برندهای اصیل و متنوعی از تولید کنندگان سرامیک و سفال تراکوتا را گرد هم آورده ایم تا بر اساس نیاز و توان پروژه ها پیشنهاد دهیم. شرکت راکاس با سابقه دیرینه فعالیت خود با تولیدکنندگان پیشرو تراکوتا در سرتاسر دنیا ، توان تامین کالای اصل و با کیفیت را در سریعترین زمان و مناسب ترین قیمت تضمین می نماید.

پارتنرها و برندهای برتر تراکوتا

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ارتباط با ما

اگر به فکر داشتن یک نمای خوب برای ساختمانتان هستید همین امروز با ما تماس بگیرید.

متخصصان ما شما را راهنمایی خواهند کرد .

شماره تماس : 04133373701