نمای سرامیک خشک

نمای سرامیک خشک چیست ؟

نمای سرامیک خشک

آنچه امروزه حایز اهمیت است محدود کردن و به حداقل رسانیدن مصرف انرژی در ساختمان ها می باشد. که در بخش داخلی ساختمان برای نیل به این هدف ، هزینه های زیادی پرداخت می کنند. دریغ از اینکه با اجرای صحیح و بروز نما و لایه بیرونی ساختمان اتلاف حرارت به میزان قابل توجهی به حداقل خواهد رسید. نمای سرامیک خشک یکی از پرطرفداترین و لوکس ترین نماهای مدرن در جهان می باشد که به صورت خشک (بدون ملات) با زیرسازی آلومینیومی توسط اتصالات خاص خود ، به دیوار خارجی ساختمان متصل می گردد. که در این روش بین دیوار خارجی و پوسته نما ، محفظه ی هوایی ایجاد می شود که همین امر باعث می شود دیواره های خارجی ساختمان نفس کشیده و عملکردی همچون عایق داشته و مانع ورود هوای بیرون شوند. به این نوع سیستم های نمایی سیستم های تهویه شونده (Ventilated) نیز گفته می شود. نمای سرامیک به دلیل مزایای خود و طرح و ابعاد متنوع ، مورد توجه معماران بنام زیادی قرار گرفته است . هم اکنون در کشور ایران نیز جایگزین نماهای سنتی سنگ و آجر و نماهای مدرن گردیده است . سرامیک های پرسلان فول بادی مخصوص نما دارای جذب آب بسیار پایین بوده و زیبایی بی نظیری به نمای ساختمان می بخشد.

تنوع طرح و رنگ نمای سرامیک

با خیال آسوده ، پوسته ساختمان خود را با رنگ های بی بدیع آراسته سازید ، چرا که راکاس تمامی رنگ ها و طرح های نمای سرامیک خشک را برایتان فراهم ساخته است.

نرمال بادی

دراین روش ، بدنه رنگ ثابت ولی رویه آن با رنگ های مختلف چاپ می شود که معایب این نوع سرامیک در فارسی بر کردن یا لب پر شدن آن به چشم می خورد که در این صورت یک لایه رنگ متفاوت با رنگ رویه به چشم خواهد خورد.

کالر بادی

در شرایطی که ما طرح و رنگ خاصی مد نظر داشته باشیم این روش رنگ بندی مورد استفاده قرار می گیرد که در این نوع ، رنگ بدنه و رویه به هم نزدیک است ولی عین هم نیست.

فول بادی

پر کاربرترین و پر طرفدارترین نوع دسته بندی در رنگ سرامیک می باشد که رنگ رویه و بدنه سرامیک همرنگ و یکدست می باشد و هیچ گونه چاپی روی آن صورت نگرفته است.

مزایای نمای سرامیک خشک

مزایای نمای سرامیک خشک

مقاوم در برابر زلزله
مقاوم در برابر حریق – نسوز A1
کاهش پرت مصالح
سری حریق کند سوز B1
صرفه جویی در زمان
عمر مفید و طولانی تر
کاهش وزن اسکان وفونداسیون ساختمان
عایق حرارتی و صوتی
سازگار با تغییرات دمایی
تنوع در بافت رنگ

راه کارها و روش های اجرای نمای سرامیک خشک

شرکت راکاس با سابقه بیش از یک دهه در زمینه اجرای نماهای مدرن و خشک با گرداوری تیم متخصص و ماشین آلات پیشرفته روز ، راهکارهای اختصاصی و متنوعی را در قالب استانداردهای جهانی برای معماران و کلیه صنعت گران ساختمان ارائه می دهد. وجه تمایز و برتری خدمات اجرای نمای سرامیک شرکت راکاس را می توان در شیوه و مراحل پیاده سازی نما برای هر یک از پروژه های آن جست. که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت. سیستم های اجرای نمای اچ پی ال شرکت RAKAS را می توان در سه نوع پر کار زیر معرفی کرد.

سیستم Keil (سیستم مخفی)

سیستم Keil (سیستم مخفی)

در اجرای نمای سرامیک به روش مخفی ، ابتدا پروفیل های عمودی و افقی آلومینیومی اختصاصی RAKAS توسط براکت به سازه ساختمان یا پروفیل آهنی متصل شده و سپس تایل های سرامیک بعد از اتصال لقمه های آلومینیومی به پشت آن ها ، به روی سازه نما سوار می گردد.

سیستم Clip (سیستم نمایان)

سیستم Clip (سیستم نمایان)سیستم Clip (سیستم نمایان)

در اجرای نمای سرامیک به روش نمایان ، ابتدا پروفیل های آلومینیومی اختصاصی RAKAS توسط براکت به سازه ساختمان یا پروفیل آهنی متصل شده و سپس تایل های سرامیک ، به وسیله کلیپس های مخصوص به سازه آلومینیومی نما متصل می گردد.

فارغ از سیستم های اجرایی و نوع برند مصرفی در اجرای نمای سرامیک ، این دانش و تجربه مجری آن است که می تواند بهترین نتیجه و سود را به نفع کارفرما به ارمغان آورد. پیشنهاد می کنیم با شرکت RAKAS و توانمندیهای آن بیشتر آشنا شوید.

مراحل اجرای نمای سرامیک گروه راکاس

پارتنرها و برندهای برتر سرامیک نما

برندهای اصیل و متنوعی از سرامیک پرسلان را گرد هم آورده ایم تا بر اساس نیاز و توان پروژه ها پیشنهاد دهیم. شرکت راکاس با سابقه دیرینه فعالیت خود با تولیدکنندگان پیشرو صنعت سرامیک در سرتاسر دنیا ، توان تامین کالای اصل و با کیفیت را در سریعترین زمان و مناسب ترین قیمت تضمین می نماید.

سرامیک پرسلان آپاویزا (APAVISA) خاص ترین و متنوع ترین برند سرامیک نما تولید کشور اسپانیا

سرامیک پرسلان کوتاهیا (KUTAHYA) قویترین برند سرامیک نما تولید کشور ترکیه الالخصوص در ابعاد بزرگ

سرامیک پرسلان نئولیت (NEOLITH) با کیفیت ترین و پیشروترین برند سرامیک نما تولید کشور اسپانیا

سرامیک پرسلان کاله (KALE) محبوب ترین برند سرامیک نما تولید کشور ترکیه

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ارتباط با ما

اگر به فکر داشتن یک نمای خوب برای ساختمانتان هستید همین امروز با ما تماس بگیرید.

متخصصان ما شما را راهنمایی خواهند کرد .

شماره تماس : 04133373701